KONKURS
"Udekoruj choinkę z UNIQA"


300 kompletów drewnianych ozdób choinkowych trafi do:

Pobierz liste laureatów Pobierz regulamin
1. Adam N., Piotrków Trybunalski
2. Adam P., Chełm
3. Adam W., Gulczewo
4. Adrian R., Kamień Pomorski
5. Agata I., Siemień
6. Agnieszka J., Lublin
7. Agnieszka M., Jarosław
8. Agnieszka M., Ujście
9. Agnieszka P., Poczta Aleks Kuj Ośno I
10. Agnieszka R., Dąbie Nad Nerem
11. Agnieszka S., Słupsk
12. Agnieszka S., Trzcianka
13. Agnieszka T., Zabrze
14. Aleksandra B., Szczecin
15. Aleksandra K., Grodzisk Mazowiecki
16. Aleksandra W., Bytom
17. Aleksandra W., Bytom
18. Alicja K., Kruszewo
19. Alicja L., Oleśnica
20. Alina K., Osiek
21. Andrzej B., Białystok
22. Andrzej C., Górzyca
23. Andrzej J., Łobez
24. Andrzej M., Rzewnie
25. Andrzej M., Świdnica
26. Andrzej R., Kobylin
27. Andrzej R., Maków Mazowiecki
28. Andrzej S., Radowo Małe
29. Andrzej S., Siedlce
30. Andrzej W., Głuszyca Górna
31. Aneta S., Warszawa
32. Aneta T., Czeladź
33. Anna F., Lubań
34. Anna N., Świedziebnia
35. Anna R., Stroże
36. Anna W., Trzebnica
37. Antoni B., Rzuchowa
38. Antoni K., Biała Podlaska
39. Arkadiusz G., Opole
40. Arkadiusz P., Toruń
41. Artur K., Łódź
42. Artur L., Warszawa
43. Barbara S., Gorzów Wielkopolski
44. Barbara S., Ostrołęka
45. Bartosz M., Łaszczów
46. Beata M., Łysomice
47. Bernadeta A., Przemyśl
48. Bogdan G., Sochaczew
49. Bogdan K., Piątnica Poduchowna
50. Bogusław G., Lublin
51. Bogusława K., Zielina
52. Bohdan S., Łódź
53. Bożena L., Bydgoszcz
54. Bronisław Ł., Pleszew
55. Czesław G., Kadzidło
56. Czesław K., Daleszyce
57. Daniela L., Licheń Stary
58. Danuta B., Tarnowskie Góry
59. Danuta C., Rogoźno
60. Danuta F., Rypin
61. Danuta P., Gliwice
62. Danuta W., Ruda Śląska
63. Dariusz B., Pleszew
64. Dariusz G., Myszyniec
65. Dariusz K., Przasnysz
66. Dariusz M., Łomża
67. Dariusz N., Białystok
68. Dariusz S., Bysław
69. Dariusz S., Ostrołęka
70. Dawid D., Dobra
71. Dominik K., Biała Podlaska
72. Dominika K., Piła
73. Dorota H., Chrzanów
74. Dorota O., Łódź
75. Edyta N., Bobrek
76. Edyta O., Brzozie
77. Edyta S., Pomierzyn
78. Emil G., Węgrów
79. Ewa B., Brodnica
80. Ewa Ł., Czeladź
81. Ewa R., Gdańsk
82. Ewa S., Turek
83. Fabian G., Grudziądz
84. Franciszek Ś., Lublin
85. Franciszka Ł., Gorzów Wielkopolski
86. Grażyna G., Godziesze Małe
87. Grażyna K., Białystok
88. Grzegorz C., Siniarzewo
89. Grzegorz R., Zabrze
90. Halina N., Kraków
91. Helena S., Łabunie
92. Ilona M., Konin
93. Iwona O., Żyrardów
94. Iwona S., Wabienice
95. Jacek B., Sobolew
96. Jacek D., Rybnik
97. Jacek S., Mełgiew
98. Jacek W., Konin
99. Jadwiga Ł., Częstochowa
100. Jadwiga Z., Sułów
101. Jan J., Mysłowice
102. Jan L., Gorzów Wielkopolski
103. Jan P., Kwidzyn
104. Jan S., Bierzwnik
105. Jan S., Gołuchów
106. Jan Z., Bytom
107. Jan Z., Drawiny
108. Janusz S., Oleśnica
109. Jarosław C., Toruń
110. Jarosław G., Pleśna
111. Jarosław G., Poznań
112. Jarosław J., Tuliszków
113. Jarosław K., Kawęczyn
114. Jarosław Z., Ceranów
115. Jerzy G., Przasnysz
116. Jerzy J., Mała Wieś
117. Jerzy L., Jaworzno
118. Jerzy O., Lelis
119. Jerzy R., Łódź
120. Jerzy S., Wałbrzych
121. Jerzy W., Kraków
122. Joanna K., Rzezawa
123. Joanna P., Łosice
124. Joanna R., Dzierżoniów
125. Joanna W., Gdynia
126. Jolanta K., Łódź
127. Józef J., Myszyniec
128. Józef K., Opole
129. Józef M., Płaza
130. Józef Z., Tomaszów Lubelski
131. Justyna K., Ruda Śląska
132. Justyna Ś., Grudziądz
133. Karol O., Lądek
134. Karol T., Łubianka
135. Karolina M., Brodnica
136. Karolina Z., Lubiewo
137. Katarzyna G., Koszalin
138. Klaudia M., Kolbark
139. Konrad C., Rawa Mazowiecka
140. Kornelia D., Jastrzębie
141. Krystyna P., Pełczyce
142. Krzysztof B., Warszawa
143. Krzysztof C., Tulce
144. Krzysztof D., Lublin
145. Krzysztof D., Slawa
146. Krzysztof G., Koło
147. Krzysztof J., Nowy Sącz
148. Krzysztof J., Pęgów
149. Krzysztof K., Kamień Pomorski
150. Krzysztof M., Kwidzyn
151. Krzysztof R., Kielce
152. Krzysztof S., Bytom
153. Krzysztof S., Warszawa
154. Krzysztof T., Mława
155. Krzysztof W., Mszana Dolna
156. Lesław K., Barlinek
157. Leszek K., Koźmin
158. Leszek W., Krzywaczka
159. Lucyna W., Kraków
160. Łucja B., Brodnica
161. Łukasz D., Olkusz
162. Łukasz K., Warszawa
163. Maciej G., Łysomice
164. Maciej G., Toruń
165. Maciej S., Toruń
166. Magda S., Zamek Kiszewski
167. Magdalena B., Konin
168. Magdalena K., Pucice
169. Magdalena K., Tychy
170. Małgorzata A., Marysin
171. Małgorzata A., Tarnów
172. Małgorzata A., Zabrze
173. Małgorzata H., Piła
174. Małgorzata P., Mszana Dolna
175. Małgorzata S., Grudziądz
176. Małgorzata S., Kędzierzyn-Koźle
177. Małgorzata W., Opole
178. Marcin D., Radzyń Podlaski
179. Marcin D., Toruń
180. Marcin P., Gorzów Wlkp
181. Marcin S., Konary
182. Marcin U., Tarnowskie Góry
183. Marcin W., Garwolin
184. Marcin W., Kluczbork
185. Marcin W., Kraków
186. Marek G., Łomża
187. Marek K., 0
188. Marek K., Barlinek
189. Marek K., Zielona Góra
190. Marek Ł., Wałbrzych
191. Marek M., Bystrzyca Kłodzka
192. Marek M., Łuków
193. Marek M., Siedlce
194. Maria Ć., Konin
195. Maria G., Chrzanów
196. Maria K., Lębork
197. Maria S., Lubin
198. Marian D., Jabłoń
199. Marian W., Laski
200. Mariola J., Tarnów
201. Mariusz J., Konin
202. Mariusz P., Wólka Panieńska
203. Mariusz R., Siemianowice Śląskie
204. Mariusz S., Olszewo Borki
205. Mariusz U., Biała Podlaska
206. Mariusz W., Kraków
207. Marta K., Kalwaria Zebrzydowska
208. Marta K., Uniejów Kolonia
209. Marta Ł., Wałbrzych
210. Martyna T., Łosice
211. Michał J., Grudziądz
212. Michał M., Ełk
213. Michał P., Elbląg
214. Mieczysław C., Kunice
215. Miłosz M., Glinno
216. Mirella K., Świekatowo
217. Mirosław K., Gdańsk
218. Mirosław K., Tychy
219. Mirosław S., Myszyniec
220. Monika G., Siedlce
221. Monika K., Barlinek
222. Monika K., Rejowiec Fabryczny
223. Monika K., Stary Sącz
224. Monika M., Włocławek
225. Monika O., Wadowice
226. Olga K., Chorzele
227. Olga O., Łomża
228. Patryk O., Toruń
229. Paulina S., Drezdenko
230. Paweł K., Nowy Kłopoczyn
231. Paweł S., Łowyń
232. Piotr B., Gdańsk
233. Piotr K., Szczecin
234. Piotr K., Zamość
235. Piotr M., Tarnowskie Góry
236. Piotr S., Gorzów Wielkopolski
237. Piotr W., Gorzów Wielkopolski
238. Radosław S., Turek
239. Rafał G., Bydgoszcz
240. Rafał R., Warszawa
241. Renata K., Bydgoszcz
242. Renata S., Dąbrowa
243. Renata W., Kraków
244. Robert M., Kalisz
245. Robert R., Kutno
246. Robert T., Sosnowiec
247. Ryszard B., Warszawa
248. Ryszard K., Leszno
249. Ryszard R., Kraków
250. Ryszard S., Niepołomice
251. Sebastian H., Tomaszów Lubelski
252. Sławomir K., Sierpc
253. Sławomir O., Ciechanów
254. Sławomir S., Toruń
255. Stanisław R., Kamień Pomorski
256. Stefan B., Łódź
257. Stefan Ć., Brodnica
258. Stefan W., Świetakowo
259. Stella H., Mikołajki
260. Tadeusz W., Knurów
261. Teresa Ś., Pionki
262. Tomasz Ć., Konin
263. Tomasz J., Przerzeczyn-Zdrój
264. Tomasz K., Tarnowskie Góry
265. Tomasz W., Pulawy
266. Tomasz W., Siemianowice Śląskie
267. Tomasz Z., Grabica
268. Urszula S., Cerkwica
269. Waldemar B., Kielce
270. Waldemar B., Płock
271. Waldemar C., Białystok
272. Waldemar D., Warszawa
273. Waldemar F., Ruda Śląska
274. Waldemar S., Golina
275. Wanda P., Gorzów Wielkopolski
276. Wiesław B., Tarnobrzeg
277. Wiesław J., Kowal
278. Wiesław Ł., Gdańsk
279. Wiesław M., Golina
280. Wiesława B., Tarnawiec
281. Wiesława T., Lublin
282. Wiktor J., Woźniki
283. Wioletta O., Nakło Nad Notecią
284. Wit W., Katowice
285. Witold K., Sokołów Podlaski
286. Witold T., Baranowo
287. Włodzimierz L., Strzała
288. Włodzimierz R., Piotrków Trybunalski
289. Włodzimierz R., Warszawa
290. Wojciech F., Maków Podhalański
291. Wojciech K., Janów Podlaski
292. Wojciech P., Kraków
293. Wojciech Z., Stare Miasto
294. Zbigniew B., Bydgoszcz
295. Zbigniew N., Łosice
296. Zbigniew U., Opole
297. Zdzisław C., Niestkowo
298. Zdzisław W., Kraków
299. Zdzisława F., Kraków
300. Zygmunt W., Haczów
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach !



Trwa ładowanie...



Twój certyfikat Assistance jest generowany i zostanie wysłany na Twój adres e-mail.
Operacja może potrwać nawet kilka minut. Prosimy o cierpliwość.